STIHL HSA 140 T nůžky na živý plot
Kód: HA020113514Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky HSA 140 T 60 cm: přesné řezy při stříhání keřů a živých plotů
Extrémně výkonné a robustní akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 T zvládnou náročné úkoly při profesionální údržbě zahrad a krajiny i v komunálních provozech. Oboustranný řezný nástavec u nůžek STIHL HS 140 T pro jemnější střih zajišťuje přesné řezy při úpravě keřů a živých plotů. Pomocí multifunkční ovládací rukojeti můžete nastavit počet zdvihů na 3 stupně (3 900, 4 700 a 5 000 zdvihů/min). Díky robustnímu a odolnému EC motoru zůstává rychlost zdvihu konstantní i při vysokém zatížení.
Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 T jsou díky zásuvnému lithium-iontovému akumulátoru ze systému STIHL AP mimořádně flexibilní. Jejich nízká hladina hluku a vibrací umožňuje stříhat živé ploty bez ochrany sluchu, a to i v místech citlivých na hluk. Multifunkční ovládací rukojeť, kterou lze otočit o 90° doprava i doleva, podporuje vždy ergonomicky výhodnou pracovní polohu při práci v různých směrech. Nože s optimalizovaným třením prodlužují životnost jak svou, tak i akumulátoru.
Pozn.: Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP bylo navrženo pro pravidelné profesionální použití, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Z tohoto důvodu jsou certifikována jako odolná proti stříkající vodě, což ověřujeme i náročnými interními testy. Zkouška odolnosti proti stříkající vodě je mimo jiné sladěna s normou IPX4.
Otočná multifunkční rukojeť
ERGONOMICKÁ A KOMFORTNÍ PRÁCE. Otočná multifunkční rukojeť umožňuje přesnou a pohodlnou práci při stříhání živých plotů ze strany nebo shora. Lze ji otočit o 90° doleva a doprava, takže je vhodná pro leváky i praváky. To znamená, že přístroj je vždy v ergonomicky nejpříznivější poloze v ruce.
Oboustranný řezací nůž
PRO OPTIMÁLNÍ STŘIH ŽIVÉHO PLOTU. S oboustranně broušeným nožem dosáhnete optimálního střihu živého plotu vertikálně, horizontálně i v rozích. Díky oboustranně broušeným nožům můžete účinně zastřihnout nebo zkrátit živý plot i se silnějšími větvemi.
Ochrana vedení
ZABRAŇUJE POŠKOZENÍ. Vodicí kryt zabraňuje poškození nožů. Vodicí kryt navíc usnadňuje řezání v blízkosti země nebo podél stěn.
Závěsné oko
PRO BEZPEČNÉ SKLADOVÁNÍ. Přístroj je vybaven integrovaným závěsným okem. Díky tomu můžete své zařízení bezpečně uložit a ušetřit tak místo.
Motor EC
NÍŽKÉ NÁROKY NA ÚDRŽBU A EFEKTIVITA. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti umožňuje EC motor energeticky efektivní práci. Kromě toho má tento motor dlouhou životnost.
Antivibrační systém STIHL
PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružicí prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 065 kW
- Výkon: 0,46 kW
- Akumulátorový systém: AP
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 4,2 kg
- Řezná délka: 60 cm
- Vzdálenost zubů: 3 cm
- Celková délka: 125 cm
- Hladina akustického tlaku: 82 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 90 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 1,9 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 1,3 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 4,20 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť, Jemný střih |
| Výkon: | 0,46 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,65 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 140 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3900 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 2: | 4500 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 3: | 5000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka zařízení s nožem: | 125 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 90 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 1,9 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,3 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


