STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 130 T
Kód: 48690113571Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 130 T
Je vybavena dvoubřitou čepelí, která je k dispozici ve verzi speciálně přizpůsobené pro prořezávání , zajišťuje přesné řezy a je proto ideální pro stříhání keřů a živých plotů . Čepel STIHL HSA 130 T pracuje při vysoké rychlosti , která zaručuje čistý řez listí a větví. Kadenci lze také nastavit přímo na multifunkční otočné rukojeti. K dispozici jsou tři úrovně nastavení, mezi 4 400 a 5 000 ot./min . Kadence zůstává konstantní i v náročných aplikacích .
STIHL HSA 130 T jsou velmi výkonné a robustní nůžky na živý plot napájené baterií . Pracuje s lithium-iontovými bateriemi systému STIHL AP . Je proto velmi tichý , což vám umožní stříhat váš živý plot i na místech citlivých na hluk . Multifunkční rukojeť můžete otočit o 90°, doprava nebo doleva. Při každém řezu těžíte z dokonale ergonomické pracovní polohy . Třmenová rukojeť také zajišťuje méně únavné používání, ať už je práce ve kterémkoli směru. Našroubovaný ochranný kryt a ochrana proti proříznutí zvyšují vaši bezpečnost a chrání řezací ústrojí.
Pro přenos energie z baterie můžete podle potřeby použít pouzdro na opasek STIHL AP s propojovacím kabelem , nosný systém STIHL nebo batohovou baterii STIHL AR 2000 L. Díky indikátoru nabití na první pohled uvidíte aktuální úroveň nabití baterie.
PŘESNÉ ŘEZY PŘI ÚPRAVĚ ŽIVÝCH PLOTŮ
Výhody
- Stroj bez baterie nebo nabíječky
- Extrémně výkonné a robustní profesionální akumulátorové nůžky na živý plot
- Pro výkonné řezy při nízké řezné rychlosti
- Manévrovatelný díky otočné multifunkční rukojeti s nastavitelnou frekvencí zdvihu
- Dvoubřité nože s lištou proti proříznutí a ochranným dorazem
- Flexibilní použití díky provozu na baterie s nosným systémem nebo pouzdrem na opasek
Technická specifikace
- Délka nože 600 mm/24"
- Hmotnost bez akumulátoru 3,9 kg
- Celková délka 118 cm
- Řezná délka 60 cm
- Jmenovité napětí 36 V
- Hladina akustického tlaku 84 dB(A) 1)
- Hladina akustického výkonu 95 dB(A) 2)
- Hodnota vibrací vlevo 3 m/s² 3)
- Hodnota vibrací vpravo 2,8 m/s² 3)
- Otáčky za minutu 4400 ot/min
- Rozteč zubů 30 mm
- Provozní doba s akumulátorem AP 200 až 108 min 4)
- Provozní doba s akumulátorem AP 300 až 135 min 4)
- Provozní doba s akumulátorem AP 300 S až 167 min 5)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 4,00 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť, Jemný střih |
| Výkon: | 0,48 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,65 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Max. provozní doba baterie AP 300 S: | 167 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 4400 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 2: | 4700 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 3: | 5000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka zařízení s nožem: | 117 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 95 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

