STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 130 R
Kód: 48690113565Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 130 R
S robustními akumulátorovými nůžkami na živý plot STIHL HSA 130 R můžete provádět profesionální zahradnické a krajinářské práce. Nůžky HSA 130 R pracují s nízkými otáčkami a oboustranně broušenými noži s možností zpětného řezu a s větším rozestupem zubů. Díky tomu můžete účinně a přesně řezat i pevnější větve při konstantní rychlosti. Počet zdvihů můžete regulovat přímo na otočné multifunkční rukojeti ve 3 stupních od 2.800 zdvihů za minutu do 3.200 zdvihů za minutu pro výkonné řezy. Pro ukázku práce se zahradními nůžkami STIHL HSA 130 R můžete zhlédnout video.
Profesionální akumulátorové nůžky pro výkonné stříhání.
Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 130 R pracují velmi tiše díky lithium-iontovým akumulátorům ze systému STIHL AP, díky čemuž mohou být využívány i v oblastech citlivých na hluk. Multifunkční rukojeť lze otočit o 90° doprava nebo doleva. To znamená, že při každém řezu v různých směrech podporují ergonomicky příznivou pracovní polohu. Přišroubované kryty nužů a lišty zajišťují vyšší bezpečnost a zároveň chrání řeznou soupravu.
K přenosu energie z akumulátoru můžete použít i opaskové pouzdro STIHL AP s připojovacím kabelem nebo zádový akumulátor AR 200 L.
Všechny akumulátorové přístroje v systému STIHL AP jsou vhodné pro profesionální a každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Účinnost ochrany proti stříkající vodě je prokázána náročnými interními testy, které vychází mimo jiné z normy IPX4.
Technická specifikace
- Jmenovité napětí: 36 V
- Akumulátorový systém: STIHL AP
- Řezná délka: 75 cm
- Délka nože: 750mm/30"Otáčky: 2.800 ot/min
- Celková délka: 132 cm
- Rozteč zubů: 38 mm
- Hmotnost bez akumulátoru: 4,4 kg
- Hladina akustického tlaku: 84 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 95 dB(A)
- Hodnota vibrací vlevo: 3,6 m/s²
- Hodnota vibrací vpravo: 2,8 m/s²
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HSA 130 R
Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Řezná délka: | 75 cm |
| Váha těla stroje: | 4,60 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť, Radikální střih |
| Výkon: | 0,48 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,65 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 300 S |
| Min. provozní doba baterie AP 300 S: | 130 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2800 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 2: | 3000 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 3: | 3200 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 38 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 132 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 95 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,6 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |
