STIHL HSA 140 R nůžky na živý plot
Kód: HA020113506Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky HSA 140 R: profesionální stroj pro větší flexibilitu při úpravě živých plotů
Extrémně výkonné a robustní akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 R zvládnou náročné úkoly při profesionální údržbě zahrad a krajiny i v komunálních provozech. Díky nízkým otáčkám nožů a oboustranné liště s širším rozestupem zubů lze účinně a přesně zkracovat i silnější výhonky při konstantní rychlosti zdvihu. EC motor zajišťuje konzistentní výkon a dlouhou životnost. Pomocí ovládacích prvků umístěných přímo na otočné multifunkční rukojeti můžete nastavit rychlost zdvihu mezi třemi úrovněmi v rozmezí od 2 600 zdvihů/minutu do 3 400 zdvihů/minutu.
Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 R jsou díky zásuvnému lithium-iontovému akumulátoru ze systému STIHL AP mimořádně flexibilní. Jejich nízká hladina hluku a vibrací umožňuje stříhat živé ploty bez ochrany sluchu, a to i v místech citlivých na hluk. Multifunkční ovládací rukojeť, kterou lze otočit o 90° doprava i doleva, podporuje vždy ergonomicky výhodnou pracovní polohu při práci v různých směrech. Nože s optimalizovaným třením prodlužují životnost jak svou, tak i akumulátoru.
Pozn.: Všechno akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP bylo navrženo pro pravidelné profesionální použití, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Z tohoto důvodu jsou certifikována jako odolná proti stříkající vodě, což ověřujeme i náročnými interními testy. Zkouška odolnosti proti stříkající vodě je mimo jiné sladěna s normou IPX4.
Otočná multifunkční rukojeť
ERGONOMICKÁ A KOMFORTNÍ PRÁCE. Otočná multifunkční rukojeť umožňuje přesnou a pohodlnou práci při stříhání živých plotů ze strany nebo shora. Lze ji otočit o 90° doleva a doprava, takže je vhodná pro leváky i praváky. To znamená, že přístroj je vždy v ergonomicky nejpříznivější poloze v ruce.
Oboustranný řezací nůž
PRO OPTIMÁLNÍ STŘIH ŽIVÉHO PLOTU. S oboustranně broušeným nožem dosáhnete optimálního střihu živého plotu vertikálně, horizontálně i v rozích. Díky oboustranně broušeným nožům můžete účinně zastřihnout nebo zkrátit živý plot i se silnějšími větvemi.
Ochrana vedení
ZABRAŇUJE POŠKOZENÍ. Vodicí kryt zabraňuje poškození nožů. Vodicí kryt navíc usnadňuje řezání v blízkosti země nebo podél stěn.
Závěsné oko
PRO BEZPEČNÉ SKLADOVÁNÍ. Přístroj je vybaven integrovaným závěsným okem. Díky tomu můžete své zařízení bezpečně uložit a ušetřit tak místo.
Motor EC
NÍŽKÉ NÁROKY NA ÚDRŽBU A EFEKTIVITA. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti umožňuje EC motor energeticky efektivní práci. Kromě toho má tento motor dlouhou životnost.
Antivibrační systém STIHL
PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ PRÁCI. Působením síly na zařízení dochází k vibracím, které jsou patrné především v oblasti rukojeti. Tlumicí a pružicí prvky antivibračního systému STIHL redukují přenos vibrací motoru do oblasti úchopu a tím na vaše tělo. Výsledkem je: Zařízení můžete držet klidněji a pracovat s mnohem menší únavou.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 065 kW
- Výkon: 0,46 kW
- Akumulátorový systém: AP
- Stupeň ochrany: IPX4
- Hmotnost: 4,7 kg
- Řezná délka: 75 cm
- Vzdálenost zubů: 3,8 cm
- Celková délka: 138 cm
- Hladina akustického tlaku: 79 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 87 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 3 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 2,5 m/s²
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Řezná délka: | 75 cm |
| Váha těla stroje: | 4,70 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť, Radikální střih |
| Výkon: | 0,46 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,65 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Min. provozní doba baterie AP 200 S: | 100 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2600 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 2: | 3000 ot/min |
| Rychlost otáček, prac. režim 3: | 3400 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 38 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Délka zařízení s nožem: | 138 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 79 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 87 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

