STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 100
Kód: HA070113534Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HSA 100
Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 100 využijete při zahradních a krajinářských pracích v oblastech citlivých na hluk, stejně jako se skvěle hodí i pro firmy starající se o obecní zeleň. STIHL HSA 100 jsou velmi výkonné nůžky na živý plot s bezúdržbovým EC motorem. Motor je napájen lithium-iontovými akumulátory STIHL AP-Systému. I při zatížení poskytuje motor vždy konstantní rychlost řezu, a to i při řezání silnějších větví. Oboustranně broušené nože zajišťují přesné řezy při stříhání i prořezávání. Pokud by náhodou některé větve zablokovaly systém nožů, stačí změnit směr jejich otáčení a následně můžete bez problémů pokračovat v práci.
Stisknutím tlačítka můžete multifunkční rukojeť otočit o 90° doleva i doprava a používat tak nůžky obzvláště ergonomickým způsobem, například k bočnímu prořezávání. Díky tomu můžete HSA 100 vést pravou i levou rukou. Práci s akumulátorovými nůžkami usnadňuje také oblouková rukojeť. Vibrace motoru snižuje antivibrační systém STIHL a chrání tak vaše svaly a klouby i při delší práci.
Naše +
Možnost práce za nepříznivého počasí.
EC motor s dlouhou životností zvyšuje spolehlivost stroje.
Vynikající řezný výkon díky velkému rozestupu nožů a vysokému točivému momentu.
Možnost využití v oblastech citlivých na hluk.
Antivybrační systém.
Změna směru v případě zablokování pomáhá uživateli pokračovat v práci.
Snadné ovládání díky intuitivní aretační páčce.
Ochrana hrotů nožů pro řezání u země nebo podél stěn.
Přišroubovaný kryt čepele pro zvýšení bezpečnosti práce.
Oboustranná čepel pro optimální stříhání živého plotu pro svislé i vodorovné řezy.
Šroubovací ochranný kryt snižuje riziko kontaktu s noži, a podporuje tak bezpečnější práci s HSA 100. Navíc při řezání blízko země nebo u stěn chrání kryt řeznou soupravu před poškozením.
Akumulátorové zahradní nůžky HSA 100 mají řeznou délku 60 cm.
Všechny akumulátorové stroje z AP-Systému jsou určeny pro profesionální použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Účinnost ochrany proti stříkající vodě je prokázána interními testy, které vycházejí mimo jiné z normy IPX4.
Akumulátorové nůžky na živý plot: Přesné stříhání pro péči o velké živé ploty.
Technická specifikace
- Jmenovité napětí: 36 V
- Řezná délka: 60 cm
- Rozteč zubů: 34 mm
- Hmotnost bez akumulátoru: 3,6 kg
https://www.youtube.com/watch?v=TUpGLZYQKAI
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HSA 100
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 3,70 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť |
| Výkon: | 0,29 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,40 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 150 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 34 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 116 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 76 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 84 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 0,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

