XTLINE Aku nůžky na větve bezuhlíkové 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A
Kód: XT102876-1B2Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021455683 |
| Napětí: | 18 V |
| Max. řezná kapacita: | 30 mm |
| Rychlost: | 40 řezů/min |
| Celková délka (L): | 300 mm |
| Typ motoru: | bezuhlíkový |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 66,4 dB ± 3 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 77,4 dB ± 3 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Vibrace: | 1,24 m/s2 ± 1,5 m/s2 |
| Součást balení: | ochranný kryt nožů, olejnička, imbus, nástrčný klíč |
| Hmotnost bez baterií: | 0,95 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
