XTLINE Aku baterie Li-Ion 18 V | 4.0 Ah SAMSUNG
Kód: XT102788Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Baterie má indikaci pro kontrolu stavu nabití a pogumovaný povrch zaručuje jednoduchou manipulaci. Baterie je určena pro větší zátěž a nářadí s vyšší odběrem energie, jako je úhlová bruska, kotoučová pila, pneumatické kladivo apod.
Výhody Aku baterie Li-Ion 18 V | 4.0 Ah, SAMSUNG
- Velkokapacitní články
- Kompaktní rozměry
- Nízká hmotnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021257683 |
| Napětí: | 18 V |
| Kapacita: | 4.0 Ah (72 Wh) |
| Počet článků: | 5 |
| Typ článků: | SAMSUNG / 21700 |
| Typ akumulátoru: | Lithium-Ion |
| Provozní teplota: | +10°C až +30°C |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
