XTLINE Rychlonabíječka smart 18 V | 8.0 A
Kód: XT102797Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Inteligentní nabíječka sama nastaví nabíjecí cyklus dle typu akumulátoru, prodlužuje tím jeho životnost a zkracuje dobu nabíjení. LED indikace informuje o stavu: nabíjení / problém s nabíjením / nabito. Nabíječka je určena pouze pro všechny akumulátory aktuální řady XTLINE mimo 10,8 V.
Výhody Rychlonabíječky smart 18 V | 8 A
- Chytré nabíjení pro konkrétní typ baterie
- Digitální LCD displej
- Chlazení baterie při nabíjení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky akumulátoru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021242917 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 220 W |
| Výstupní napětí: | 20 V |
| Nabíjecí proud: | 2 - 8 A (dle typu baterie) |
| Pracovní doba: | 50 min. (2.0, 4.0, 5.0 Ah) / 60 min. (8.0 Ah) |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
