STIHL Nůžky zahradní benzínové HS 56 C-E
Kód: 42420112947Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Nůžky zahradní benzínové HS 56 C-E
Zvláště lehké nůžky na živé ploty s ErgoStart (E) a systémem zjednodušeného startu motoru. Jsou vybaveny antivibračním systémem, systémem filtrace vzduchu s dlouhou životností, motorem 2-MIX, beznářaďovým uzávěrem paliva a oboustranně ostřenými noži. Vhodné pro komunální a profesionální nasazení.
Lehké a výkonné benzínové nůžky na živé ploty s oboustranně ostřenými noži a ErgoStartem (E)
Klíčové vlastnosti plotostřihu STIHL HS 56 C-E:
- účinný antivibrační systém
- nejen pro komunální nasezení
- dlouhá lišta (60cm)
- precizně zpracované nože z kvalitní oceli
- velmi lehký
Technická specifikace
- Hmotnost kg 4,5
- Délka řezu cm 60
- Zdvihový objem cm³ 21,4
- Výkon kW/k 0,65/0,9
- Počet zdvihů 1/min 3.600
- Rozteče zubů mm 34
- Hladina akustického tlaku dB(A) 95,0
- Hladina akustického výkonu dB(A) 106,0
- Hodnota vibrací vlevo/vpravo m/s² 4,7/5,5
- Celková délka cm 104
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HS 56
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 4,50 kg |
| Výbava: | Komfortní verze, STIHL ErgoStart |
| Výkon: | 0,65 kW |
| Zdvihový objem: | 21,4 cm³ |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3600 ot/min |
| CO₂: | 887 g/kWh |
| Vzdálenost zubů: | 34 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 104 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 106 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 47, m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 5,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

