STIHL Nůžky zahradní benzínové HS 82 T
Kód: 42370112985Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Nůžky zahradní benzínové HS 82 T
Profesionální zahradní nůžky na živé ploty s motorem STIHL 2-MIX v provedení pro trimováníi. Oboustranně ostřený nůž. Vhodné pro vertikální i horizontální stříhání. Nízká hmotnost a nízká úroveň vibrací. Až 5100 zdvihů / min pro vysokou rychlost nože, a tím jemný řez při trimování a konečné tvarování.
Vysoce výkonné nářadí s nízkou hmotností a vysokým řezným výkonem
Klíčové vlastnosti plotostřihu STIHL HS 82 T:
- provedení pro tvarování (větší rychlost, více zubů)
- extrémně odolné řešení
- otočná rukojeť
- účinný filtrační systém nasávaného vzduchu
Technická specifikace
- Zdvihový objem cm³ 22,7
- Výkon kW 0,7
- Rozteč zubů mm 30
- Hladina akustického výkonu dB(A) 107
- Celková délka cm 121
- Řezná délka cm 60
- Hmotnost kg 5,1
- Počet zdvihů 1/min 5.000
- Hodnota vibrací vlevo m/s² 2,8
- Objem palivové nádrže l 0,46
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HS 82
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 5,10 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť, Jemný střih |
| Výkon: | 0,70 kW |
| Zdvihový objem: | 22,7 cm³ |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 5100 ot/min |
| CO₂: | 967 g/kWh |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 121 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 106 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,7 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

