STIHL HS 45 zahradní nůžky
Kód: 42280112938Detailní popis produktu
HS 45: Lehký základní model zahradních nůžek
Základní nůžky na živý plot STIHL HS 45 jsou ideální pro údržbu keřů a živých plotů rostoucích do výšky hrudi. Jejich nízká hmotnost a snadná manipulace s nimi vám jako majiteli zahrady umožní provádět údržbu rychle a efektivně. Díky systému STIHL ElastoStart je startování nůžek STIHL HS 45 plynulé, protože jsou minimalizovány trhavě působící síly. Ruční palivové čerpadlo navíc snižuje počet startovacích pohybů, a tím urychluje startování. Můžete se tak směle pustit do práce na své zahradě.
Pro ochranu vašich svalů a kloubů při práci minimalizuje systém proti vibracím STIHL vibrace motoru vyskytující se u benzínových nůžek na živý plot STIHL HS 45. Pro úsporu místa můžete nůžky na živý plot zavěsit na zeď. Za tímto účelem je do rukojeti integrováno závěsné očko. Chcete-li prodloužit životnost svých nůžek na živý plot, neopomíjejte pravidelnou údržbu a výměnu namáhaných dílů, kterou díky šikovné čistící sadě a správnému servisnímu kitu zvládnete jednoduše i sami doma.
Elektronický zapalovací systém
SPOLEHLIVÉ STARTOVÁNÍ. Elektronický systém zapalování zajišťuje spolehlivé startování a bezproblémový chod motoru. Vysoké zapalovací napětí plně uzavřeného zapalovacího systému zajišťuje stabilní zapalovací jiskru a dlouhou dobu trvání jiskry. Tím se také zlepšuje spalování paliva a snižují se emise výfukových plynů.
Závěsné oko
PRO BEZPEČNÉ SKLADOVÁNÍ. Přístroj je vybaven integrovaným závěsným okem. Díky tomu můžete své zařízení bezpečně uložit a ušetřit tak místo.
STIHL Motor 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 27.2 cm³
- Výkon: 0.75 kW
- CO2: 975 g/kWh
- Hmotnost: 5.1 kg
- Řezná délka: 60 cm
- Vzdálenost zubů: 30 mm
- Délka zařízení s nožem: 110 cm
- Hladina akustického tlaku: 97 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 106 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 10 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 9 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 5,10 kg |
| Výkon: | 0,75 kW |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 4000 ot/min |
| CO₂: | 975 g/kWh |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 110 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 97 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 106 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 10 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 9 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


