Benzínové nůžky na živý plot solo by AL-KO 163-70
Kód: 127326Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínové nůžky na živý plot solo® by AL-KO 163-70 s vysokým točivým momentem jsou určeny pro efektivní a přesné stříhání velkých a vysokých živých plotů. S extra dlouhou 70cm ocelovou bezpečnostní čepelí dosáhnete dokonalého střihu a rychlého postupu práce. Našroubovaná ochrana proti proříznutí zvyšuje bezpečnost. Díky benzínovému pohonu máte velkou volnost pohybu a dlouhé provozní doby. Sofistikovaný antivibrační systém a rukojeť nastavitelná do 3 poloh snižují námahu a zajišťují pohodlnou práci.
Hlavní výhody benzínových nůžek solo by AL-KO 163-70:
- Integrovaná ochrana proti úderům a rázům.
- Nože z tvrzené speciální oceli (délka 700 mm).
- Pogumované držadlo pro komfortní úchop.
- Velká nádrž (0,44 l) se snadno čitelným ukazatelem.
- Antivibrační systém pro práci bez námahy.
- Držadlo nastavitelné do 3 poloh.
- Optimálně vyvážená hmotnost (cca 5 kg).
- Snadno přístupné ovládací prvky.
- Výkonný 2-taktní motor (22.2 ccm, 0.68 kW).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718055122 |
| Motor: | benzinový, 2-takt |
| Zdvihový objem: | 22,2 ccm |
| Objem nádrže v litrech: | 0,44 l |
| Výkon: | 0,68 kW |
| Rozměry: | 1290 x 250 x 240 / d x š x v |
| Délka střihu: | 700 mm |
| 10 000 ot/min: | |
| Hmotnost: | cca 5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
