STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 71
Kód: 48120113575Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 71
Silné elektrické zahradní nůžky s motorem o výkonu 600 W s nízkými vibracemi pro vyšší výkony. Silné při střihání, ergonomický design, snadné ovládání. Otočná rukojeť nastavitelná v 5 polohách pro flexibilní, pohodlné střihání.
Silné elektrické zahradní nůžky o výkonu 600W
Klíčové vlastnosti plotostřihu STIHL HSE 71:
- výkonný elektromotor
- otočná rukojeť
- nízké vibrace
- odolné ostří
- postaven pro dlouhodobé zatížení
Technická specifikace
- Hmotnost 4,2 kg
- Délka lišty 60 cm
- Napětí/kmitočet 230 V / 50 Hz
- Příkon 0,6 kW
- Vybavení/řezná délka 600 mm
- Antivibrační systém STIHL ne
- Otočná rukojeť sériově
- Počet zdvihů 2800 1/min
- Rozteč zubů 36 mm
- Celková délka 123 cm
- Hladina akustického tlaku 85,0 dBA
- Hladina akustického výkonu 96,0 dBA
- Úroveň vibrací vlevo/vpravo 3,2/2,0 m/s2
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HSE 71
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 4,20 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť |
| Jmenovité napětí: | 230-240 V |
| Spotřeba energie: | 600 W |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2600 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 36 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 123 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 99 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,8 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 2,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

