STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 52
Kód: 48180113532Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 52
Lehké a praktické elektrické zahradní nůžky pro údržbu živých plotů a zastřihávání větví ozdobných i užitkových dřevin.
Lehké elektrické nůžky
Technická specifikace
-
Jmenovité napětí: 220-240 V
-
Příkon: 460 W
-
Řezná délka: 50 cm
-
Rozteč zubů: 23 mm
-
Celková délka: 101 cm
-
Hmotnost: 3,1 kg
-
Hladina akustického tlaku: 84 dB(A)
-
Hladina akustického výkonu: 95 dB(A)
-
Hodnota vibrací vlevo: 3,1 m/s2
-
Hodnota vibrací vpravo: 1,5 m/s2
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 50 cm |
| Váha těla stroje: | 3,10 kg |
| Jmenovité napětí: | 240 V |
| Spotřeba energie: | 460 W |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3400 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 23 mm |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 95 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

