STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 42
Kód: 48180113523Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Elektrické zahradní nůžky HSE 42
Lehké zahradní nůžky s velmi nízkými vibracemi. Moderní ergonomický design ocení zejména majitelé soukromých zahrad pro ošetřování a sestřih živých plotů a modelovací střihy zahradních keřů a dřevin. Integrované odlehčení v tahu pro spojovací kabel, malý ochranný kryt ruky pro dobrý výhled na řeznou lištu. Vysoká frekvence zdvihů pro čistý ošetřovací sestřih.
Velmi lehké elektrické nůžky, příkon 420 W
Klíčové vlastnosti plotostřihu STIHL HSE 42:
- vysoká frekvence zdvihů pro čistý ošetřovací sestřih
- nízká hmotnost
- moderní design
- vylepšená ergonomie a vyšší výkon
- výrazně nižší vibrace
- integrované odlehčení v tahu pro spojovací kabel
- malý ochranný kryt ruky pro dobrý výhled na řeznou lištu
Technická specifikace
- Příkon [W] 420
- Hmotnost [kg]3,0
- Řezná délka [mm] 450
- Rozteč zubů [mm] 21
- Počet zdvihů [1/min] 3400
- Vibrace [m/s²] rukojeť přední/zadní 2,5/1,5
- Hladina akustického výkonu [dB(A)] 95
https://www.youtube.com/watch?v=xV6KSeoJ4MY&list=PL4as2Y0fb49LirfVyy-CS7VMFBFT8-Lb6&index=5
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HSE 42
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 45 cm |
| Váha těla stroje: | 3,10 kg |
| Jmenovité napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba energie: | 420 W |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3400 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 21 mm |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 95 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 3,1 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,5 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

