Čerpadlo zahradní AL-KO JET 4000 Comfort
Kód: 112841Detailní popis produktu
Přináší výkon a dlouhou životnost pro zavlažování středně velkých zahrad. Patentovaná zahradní čerpadla AL-KO Potřebujete zavlažovat záhony, trávník nebo zahradu ze studny, jezírky nebo nádrže? Musíte přečerpávat čistou vodu pro zavlažovací systémy pod stálým tlakem? Potom jsou pro Vás čerpadla AL-KO z řady Comfort ta správná volba.
Technické detaily: Zahradní čerpadlo AL-KO Jet 4000 Comfort Díky dopravní výšce až 45 m a sací výšce až 8 m je čerpadlo JET 4000 Comfort určeno pro všestranné použití. Ať už je třeba čerpat vodu z nadzemní nádrže nebo studny či jezírka, čerpadlo JET 4000 Comfort s přepravním množstvím až 4000 l/hod je okamžitě připraveno k použití. Velký XXL předfiltr zabraňuje poškození čerpadla nečistotami, navíc je snadno demontovatelný a jeho čištění je tedy velmi snadné. Pro demontáž filtru je k čerpadlu přiložen speciální klíč. Efektivní sací systém čerpadla JET 4000 Comfort se postará o rychlé a bezproblémové uvedení čerpadla do provozu.
Elektronické řízení čerpadla se systémem Flow Control neustále kontroluje provoz čerpadla a zabraňuje škodám při běhu na sucho. Vstup a výstup z čerpadla má standardní rozměr 1“, pro připojení tedy snadno můžete použít stávající hadice či jiné příslušenství. Upozornění: čerpadlo není určeno pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.
Výhody Zahradního elektrického čerpadla JET 4000 Comfort
- Zahradní čerpadlo z řady COMFORT
- Integrovaná ochrana běhu na sucho (Flow Control System)
- Patentovaný, snadno vyjímatelný integrovaný XXL předfiltr – chrání čerpadlo před poškozením nečistotami.
- Bezúdržbový 1000 W motor
- Snadné uvedení do provozu a jednoduchá obsluha
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718042887 |
| Motor/výkon:: | 1000 W |
| Max. dopravovaná výška: | 45 m |
| Max. dopravované množství: | 4 000 l/hod |
| Max. sací výška: | 8 m |
| Hnací ústrojí čerpadla: | 1 - stupňové |
| Průměr sacího tlakového vedení: | G 1" (33,3 mm) |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
