Čerpadlo benzínové AL-KO BMP 14001 Comfort
Kód: 113793Související produkty
Detailní popis produktu
Čtyřtaktní motor s ulehčeným startováním a ventilovým rozvodem OHV Vás překvapí svojí účinností při velmi nízké spotřebě paliva. Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 14000 splní i nejvyšší nároky a je schopné podat maximální výkon i v dlouhotrvajícím provozu.
Technické detaily: Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 14001 Benzínové čerpadlo BMP 14001 nabízí vysoký výkon 1,2 kW a vyčerpá vodu z hloubky až 6 m do výšky až 36 m. Díky trvanlivé a efektivní čerpací technologii AL-KO a benzínové nádrži na 1,4 l je toto čerpadlo ideální pro odčerpávání vody v jakékoli situaci. Pro usnadnění údržby je plnící otvor oleje umístěn na tělese čerpadla a tedy snadno přístupný.
Průměr napojení sací i výstupní hadice je 1“. Pro rychlé nasátí vody do čerpadla je na horní části tělesa čerpadla umístěn plnící otvor usnadňující zaplavení sacího potrubí a čerpadla. Čerpací výkon činí až 14000 l/hod. Díky nízké hmotnosti (pouze 13 Kg a praktickému držadlu je toto čerpadlo vysoce mobilní a flexibilní.
Výhody Benzínového čerpadla BMP 14001 Comfort
- Výkonné benzínové čerpadlo
- Čtyřtaktní benzínový motor se snadným startováním
- Praktické držadlo pro snadné přenášení
- Bez nutnosti připojení k elektrické síti
- Stabilní opěrné nohy proti převrácení v nerovném terénu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorové čerpadla na čistou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718060805 |
| Zdroj pohonu: | benzinový motor, 4-takt |
| Zdvihový objem: | 97 ccm |
| Objem nádrže: | 1.4 l |
| Výkon: | 1.2 kW |
| Rozměry (d x š x v): | 425x310x405 mm |
| Maximální sací výška: | 6 m |
| Max. doprav.výška: | 36 m |
| Max. doprav. množství: | 14 000 l/hod. |
| Ø výtlačné větve: | G 1" (33,3 mm) |
| Regulace plynu: | ANO |
| Dodává se bez sací hadice, v nabídce jako příslušenství: | |
| Hmotnost: | 13 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
