Čerpadlo benzínové AL-KO BMP 30000 Premium
Kód: 113563Související produkty
Detailní popis produktu
Čtyřtaktní motor s ulehčeným startováním a ventilovým rozvodem OHV Vás překvapí svojí účinností při velmi nízké spotřebě paliva. Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 14000 splní i nejvyšší nároky a je schopné podat maximální výkon i v dlouhotrvajícím provozu.
Technické detaily: Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 30000 Benzínové čerpadlo BMP 30000 nabízí vysoký výkon 4,1 kW a vyčerpá vodu z hloubky až 6 m do výšky až 27 m. Díky trvanlivé a efektivní čerpací technologii AL-KO a benzínové nádrži na 3,6 l je toto čerpadlo ideální pro odčerpávání vody v jakékoli situaci. Pro usnadnění údržby je plnící otvor oleje umístěn na tělese čerpadla a tedy snadno přístupný.
Průměr napojení sací i výstupní hadice je 2“. Pro rychlé nasátí vody do čerpadla je na horní části tělesa čerpadla umístěn plnící otvor usnadňující zaplavení sacího potrubí a čerpadla. Čerpací výkon činí až 30000 l/hod. Díky nízké hmotnosti (pouze 26 Kg a robustnímu rámu je toto čerpadlo vysoce mobilní a flexibilní.
Výhody Benzínového čerpadla BMP 30000 Premium
- Na elektřině nezávislé čerpadlo s benzínovým pohonem.
- Vhodné pro mobilní a flexibilní zavlažování a přečerpávání vody.
- Velké dopravované množství až 30 000 l/hod.
- Jednoduchá přeprava díky držadlům
- Dodává se bez sací hadice, k dispozici jako příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorové čerpadla na čistou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718057638 |
| Zdroj pohonu: | benzinový motor, 4-takt |
| Zdvihový objem: | 196 ccm |
| Objem nádrže: | 3.6 l |
| Výkon: | 4.1 kW |
| Rozměry (d x š x v): | 560x450x415 mm |
| Max. sací výška: | 6.m |
| Max. doprav.výška: | 27 m |
| Max. doprav. množství: | 30 000 l/hod. |
| Ø výtlačné větve: | G 2,0" (59,6 mm) |
| Hmotnost: | cca 26 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
