XTLINE Sponkovačka kov + plast | 4-14 mm
Kód: P19173Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehká ruční sponkovačka s plastovým krytem má komfortní ergonomický design, který umožňuje snadné používání. Do sponkovačky lze použít sponky o výšce 4, 6, 8, 10, 12 a 14 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8592021019014 |
| Šířka sponky: | 11 mm |
| Výška sponky: | 4-14 mm |
| Tloušťka sponky: | 0,7 mm |
| Použití: | dřevo, dřevotříska, překlížka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
