XTLINE Sponky 1000ks | 8 mm
Kód: P19166Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vhodné pro sponkovačky P19170, P19173 a P19175.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spony |
|---|---|
| EAN: | 8592021018956 |
| Šířka: | 11 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
