XTLINE Plynová opalovací souprava | 3 kW + trysky 13, 14, 17 mm + hadice 1,5 m
Kód: XT23509BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021453016 |
| Výkon: | 3 kW |
| Průměr hořáku: | 13, 14, 17 mm |
| Spotřeba plynu: | 210 g/h |
| Teplota plamene: | 1850 °C |
| Délka hadice: | 1,5 m |
| Celková délka hořáku: | 300 mm |
| Norma: | EN 521 |
| Vstup: | 3/8" |
| Výstup: | 3/8" |
| Součást balení: | 3x nástavec, hadice, 2x klíč |
| Prodejní obal: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
