XTLINE Regulátor tlaku | W 21,8" - G 3/8"
Kód: XT23506Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Plynový regulátor tlaku slouží k regulaci tlaku na výstupu plynového spotřebiče. Je vhodný pro Pb láhve o kapacitě 5, 10 a 33 kg. Používejte regulátor pouze se spotřebiči a zařízeními, jejichž max. pracovní tlak nepřesahuje uvedené hodnoty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory |
|---|---|
| EAN: | 8592021251896 |
| Vstup: | W 21.8" x 1/14" LH |
| Výstup: | G 3/8" LH |
| Vstupní tlak: | 4,5~16 bar |
| Výstupní tlak: | 4 bar |
| Kapacita: | 8 kg/h |
| Provozní teplota: | -20° až 50°C |
| Typ: | LPG |
| Norma: | EN16129 |
| Rozměry: | 85 x 51 x 46 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
