XTline pájecí pistole 60 W
Kód: XT10960Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pájecí pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021456833 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 60 W |
| Teplota: | max. 480 °C (300 s) |
| Doba předehřátí: | 90 s (230 °C) |
| Ostatní vlastnosti: | doporučený průměr cínu: 1.0 - 1.2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
