XTLINE Pájecí cín bezolovnatý 1 mm / 100 g
Kód: XT10940Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro pájení |
|---|---|
| EAN: | 8592021241262 |
| Obsah: | 100 g |
| Průměr: | 1 mm |
| Pracovní teplota: | 350-400 °C |
| Teplota tání: | 217-227 °C |
| Složení: | Sn: 99,3±0,5% / Cu: 0,7±0,2% (CAS: 7440-31-5 / 7440-50-8) |
| Tavidlo: | (CAS: 8050-09-7) |
| Obsah tavidla: | 2,2 % |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
