XTLINE Nůž ulamovací celokovový | SK4, 18 mm
Kód: XT19149Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Celokovový ulamovací nůž s pogumovanou rukojetí a vodící lištou. Ocelové vodítko čepele se vždy automaticky uzamkne proti pohybu. Šroubová aretace na zadní straně. Nůž má mezinárodní patent na aretaci břitu pro větší bezpečnost. Černěný povrch odolný proti korozi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odlamovací nože |
|---|---|
| EAN: | 8592021223022 |
| Šířka čepele: | 18 mm |
| Tloušťka čepele: | 0,7 mm |
| Délka čepele: | 100 mm |
| Tvrdost: | 65 HRC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
