XTLINE Náhradní čepele (břity) | SK2, 18 mm, 0,7 mm (1bal/10ks)
Kód: XT19146Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Náhradní čepele 18 mm s břitem z materiálu SK2 pro všechny druhy ulamovacích nožů. Balení 10 kusů v plastové krabičce s okem na zavěšení. Broušení břitů s laserovou technologii zvyšuje životnost. Břit SK2 s černou povrchovou úpravou zaručuje vysokou ostrost a tvrdost. Břit ostřený pod třemi úhly prodlužuje životnost čepele.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní břity |
|---|---|
| EAN: | 8592021259137 |
| Šířka čepele: | 18 mm |
| Tloušťka čepele: | 0,7 mm |
| Délka čepele: | 100 mm |
| Tvrdost: | 65-67 HRC |
| Materiál: | SK2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
