XTLINE Kompresor bezolejový 1100 W + příslušenství 8 dílů
Kód: XT2011Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bezolejový kompresor slouží pro huštění pneumatik osobních automobilů, jízdních kol, huštění míčů, nafukovacích hraček, člunů nebo pro ofukování pracovních stolů a ploch. Praktická přihrádka s bohatým příslušenstvím nástavců. Součástí produktu taktéž vzduchová hadice s manometrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické kompresory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021225347 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1100 W |
| Otáčky: | 3550 ot/min |
| Max. tlak: | 8 bar |
| Sací výkon: | 180 l/min |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 86 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 97 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | měřák tlaku, adaptéry, nástavce |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
