Kompresor bezolejový 900 W, 6 l
Kód: XT2008Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bezolejová technologie pro bezúdržbový, tichý a čistší provoz.
Výhody Kompresoru bezolejového XTLINE 900 W, 6 l
- Nízká hlučnost
- Nízké vibrace
- Bezúdržbový provoz
- Rychlejší tlakování
- Regulátor tlaku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021248650 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 900 W |
| Otáčky: | 2800 ot/min |
| Max. tlak: | 8 bar |
| Objem nádoby: | 6 l |
| Výstup vzduchu: | 1/4" |
| Plnící výkon: | 60 l/min (8 bar) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 80 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP54 |
| Rozměr produktu: | 420x160x480 mm |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 12,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
