XTLINE Aku přimočará pila 18 V + baterie 2.0 Ah + nabíječka 2.4 A + pilové plátky + box
Kód: XT102735-1B2BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Tento kompletní set XTLINE obsahuje 18V akumulátorovou přímočarou pilu, baterii, nabíječku, bohatou sadu pilových plátků a praktický kufr – vše potřebné pro kutily a řemeslníky, kteří chtějí ihned začít pracovat. Pila je ideální pro přesné přímé i tvarové řezy do dřeva (až 80 mm), hliníku (až 12 mm) a kovu (až 5 mm) v dílně nebo na montáži. Nabízí 6 stupňů regulace otáček (až 2700/min), 3 stupně předkmitu pro optimalizaci řezu a možnost šikmých řezů 0-45°. Práci usnadňuje LED osvětlení a rychloupínání T-plátků.
Hlavní výhody setu aku přímočaré pily:
- Všestranné řezání: Nastavitelný předkmit (3 stupně) a regulace otáček (6 stupňů) pro optimální výsledky při řezání různých materiálů a tvarů.
- Snadná obsluha: Rychloupínací systém pro T-úchyt, LED osvětlení pracovní plochy, možnost pohodlného nastavení šikmých řezů 0°-45°.
- Kompletní výbava: Sada obsahuje pilu, 1x 2.0Ah Li-Ion baterii (EVE články), nabíječku 2.4A, paralelní doraz, odsávací adaptér a jako bonus sadu 10 různých pilových plátků (T08SET) pro dřevo i kov.
- Praktické balení: Vše uloženo v odolném kufru Qbrick PRO Toolcase (45x32x13 cm) pro snadný transport a ochranu nářadí.
Obsah balení setu:
- 1x Aku přímočará pila 18 V (XT102735)
- 1x Aku baterie Li-Ion 18 V 2.0 Ah EVE (XT102782E)
- 1x Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A (XT102790)
- 1x Paralelní doraz (pravítko)
- 1x Odsávací adaptér
- 2x Pilový list (T-úchyt, základní)
- 1x Sada pilových plátků 10 dílů (T08SET)
- 1x Box plastový Qbrick PRO Toolcase (P90602)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku přímočaré pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021253746 |
| XT102735: | Aku přímočará pila 18 V |
| XT102782E: | Aku baterie Li-Ion 18 V 2.0 Ah EVE |
| XT102790: | Nabíječka baterie Li-Ion 18 V, 2.4 A |
| P90602: | Box plastový Qbrick PRO Toolcase 450x322x126 mm |
| T08SET: | Sada pilových plátků 10 dílů |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Napětí: | 18 V |
| Otáčky: | 0-2700 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Max. prořez: | dřevo 80 mm, hliník 12 mm, kov 5 mm |
| Stupně předkmitu: | 3 |
| Sklon řezu: | 0°-45° |
| Upínání: | T |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 79,4 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 90,4 dB |
| Krytí: | IPX0 |
| Ostatní vlastnosti: | LED osvětlení, rychloupínací systém, elektronická regulace rychlosti |
| Součást balení: | 2x pilový list, odsávací adaptér, pravítko |
| Prodejní obal: | kufr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
