XTLINE Aku pásová bruska 18 V + baterie 5.0 Ah + nabíječka 3.5 A + kufr
Kód: XT102755-1B5BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Akumulátorová pásová bruska je vhodná pro plošné broušení dřeva i kovu. Pohodlnou manipulaci zajišťuje aretace vypínače. Vak k odsávání prachu je součástí přístroje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku pásové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021262441 |
| XT102755: | Aku pásová bruska 18 V |
| XT102786E: | Aku baterie Li-Ion 18 V, 5.0 Ah EVE |
| XT102790: | Nabíječka baterie Li-Ion 3.5 A |
| XT90103: | Rukavice kombinované XXL |
| P90603: | Box plastový Qbrick PRO Toolbox 450x334x240 mm |
| Napětí: | 18 V |
| Rychlost pásu: | 120 - 380 m/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusné plochy: | 75x457 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 87 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Vibrace: | 2,5 m/s2 |
| Součást balení: | sběrný vak |
| Prodejní obal: | kufr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
