XTLINE Aku nůžky na živý plot 36 V
Kód: XT102875Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Aku nůžky na živý plot XTLINE 36V jsou poháněny dvěma aku bateriemi Li-ion 18V (nejsou součástí balení), poskytující celkové napětí 36V. Jsou určeny pro stříhání živých plotů, keřů a tújí. Výhodou je obouruční spínač, který zabraňuje náhodnému spuštění. Nůžky se dodávají bez akumulátorů a nabíječky, které lze dokoupit zvlášť v rámci 18V XTLINE systému.
Hlavní výhody AKU nůžek na živý plot XTLINE 36V:
- Otočná rukojeť 45°/90° (doprava i doleva) pro komfortní práci.
- Ochranný kryt pro bezpečnost.
- Bezpečnostní brzda pro okamžité zastavení nožů.
- Délka lišty 600 mm, rozteč zubů 24 mm.
- Nízká hmotnost 3,7 kg (bez baterií).
- SOLO verze (akumulátory a nabíječka nejsou součástí).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021200825 |
| Napětí: | 36 V |
| Otáčky: | 2700 ot/min |
| Délka lišty: | 600 mm |
| Celková délka (L): | 1022 mm |
| Rozteč zubů: | 24 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 82,6 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 93 dB |
| Krytí: | IPX0 / IP33 |
| Ostatní vlastnosti: | ochranný kryt, otočná rukojeť 45° / 90°, bezpečnostní brzda |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterií: | 3,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
