STIHL Zahradní nůžky HSA 60 Set
Kód: HA060113548Detailní popis produktu
STIHL Zahradní nůžky HSA 60 Set
Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 60 s odolným EC motorem jsou velmi výkonným strojem, který běží na lithium-iontové baterie ze systému STIHL AK . STIHL HSA 60 také zaujme optimálním vyvážením a pohodlným a ergonomickým ovládáním.
Pouhé stisknutí tlačítka stačí k otočení multifunkční rukojeti o 90° doleva a doprava, což zaručuje obzvláště ergonomický řez ve všech směrech. Velmi praktické, například pro boční řez nebo hřebenový řez. Třmenová rukojeť zajišťuje méně únavnou práci s HSA 60. Kromě toho můžete nůžky na živý plot snadno používat a vést pravou i levou rukou . Laserem řezané, diamantem broušené a kalené nože vám umožní přesně a rychle stříhat a udržovat velké živé ploty, keře a další rostliny. Díky geometrii čepele ve tvaru kapky s roztečí zubů 34 mm jsou větve drženy v řezací čepeli a řežou čistě s velmi dobrým řezným výkonem .
PRO PŘESNÉ STŘÍHÁNÍ VELKÝCH ZAHRADNÍCH PLOTŮ
Výhody
- S baterií AK 10 a standardní nabíječkou AL 101
- Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro vysoký řezný výkon
- Ke stříhání keřů a živých plotů kolem domu
- Přesné řezání díky laserem řezaným, diamantem broušeným a kaleným čepelím
- Optimální údržba větví kapkovitými noži
- Optimální ergonomie díky multifunkční otočné rukojeti
Kompatibilní s řadou akumulátorové techniky STIHL AK – Systém.
Technické parametry
- Jmenovité napětí: 36 V
- Akumulátor: Li-ion 36 V
- Řezná délka: 60 cm
- Délka nože: 600 mm/24″
- Rozteč zubů: 34 mm
- Počet kmitů: 3000 ot./min
- Celková délka: 117 cm
- Hmotnost bez akumulátoru: 3,5 kg
- Hladina akustického výkonu: 85 dB(A)
- Hodnota vibrací vpravo: 1 m/s²
- Hodnota vibrací vlevo: 1,5 m/s²
Obsah balení
- Akumulátorový nůžky HSA 60
- Akumulátor AK 10
- Nabíječka AL 101
- Kryt řezné části
- Návod k obsluze v českém jazyce
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 3,50 kg |
| Výbava: | Otočná rukojeť |
| Výkon: | 0,29 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,40 kW |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. provozní doba baterie AK 20: | 140 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 34 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 117 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 77 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 85 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 1,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

