STIHL Vodní čerpadlo WP 600
Kód: VB040112000Související produkty
Detailní popis produktu
STIHL Vodní čerpadlo WP 600
Vodní čerpadlo STIHL WP 600 s maximálním výkonem 1.050 l/min poskytuje účinnou podporu při čerpání většího množství vody. Díky čerpadlu lze k zavlažování například zemědělských ploch odebírat sladkou vodu z povrchových vod, jako jsou jezera, řeky nebo rybníky. Odčerpat lze také nežádoucí nahromaděnou vodu, například při povodních. Vodní čerpadlo WP 600 nabízí maximální sací výšku až 7 m a celkovou výtlačnou výšku až 31 m.
Robustní vodní čerpadlo WP 600 je poháněno osvědčeným čtyřtaktním benzinovým motorem.
Samonasávací vodní čerpadlo má robustní rám, který zaručuje stabilitu stroje, a zároveň chrání motor před případným poškozením. K sacím a výstupním otvorům s 3" přípojkami můžete snadno připojit hadice pomocí napínacích svorek. Vodní čerpadlo STIHL WP 600 je při nasávání vody chráněno sítkem před případnými nečistotami ve vodě. Riziko ucpání čerpadla je velmi nízké a bez problému zvládne nasávat částice až do velikosti 6 mm.
Upozorňujeme, že při odběru vody z povrchových vod je třeba dodržovat místní vodoprávní předpisy.
Vodní čerpadlo pro přepravu větších objemů vody
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorové čerpadla na čistou vodu |
|---|---|
| Max. objemový průtok: | 1050 l/min |
| Max. pracovní tlak: | 3 bar |
| Přípojka hadice: | 3 " |
| Váha těla stroje: | 29,00 kg |
| Výkon: | 6,00 kW |
| Typ motoru: | STIHL EHC 605.0 |
| Zdvihový objem: | 212 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 52 |
| Max. pracovní otáčky: | 3600 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 3,6 l |
| Max. průtočná kapacita: | 63 m³/h |
| Max. výtlačná výška: | 31 m |
| Max. sací výška: | 7 m |
| CO₂: | 811 g/kWh |
| Šířka zařízení: | 44 cm |
| Výška zařízení: | 45 cm |
| Délka zařízení: | 54 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 87 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 103 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

