STIHL Vodní čerpadlo WP 900
Kód: VB050112000Související produkty
Detailní popis produktu
STIHL Vodní čerpadlo WP 900
Vodní čerpadlo STIHL WP 900 je nejsilnější čerpadlo v nabídce. Jde o spolehlivého pomocníka nejen pro profesionály v zemědělství, těžařském průmyslu nebo stavebnictví. Účinně čerpá vodu z povrchových vod, rybníků, řek, ale také nahromaděné množství znečištěné vody při povodních. Vodní čerpadlo má maximální výkon 1.567 l/min, maximální sací výšku až 6,5 m a celkovou výtlačnou výšku až 34 m.
Samonasávací vodní čerpadlo WP 900 je poháněno osvědčeným čtyřtaktním benzinovým motorem.
Čerpadlo má robustní rám, který zaručuje vysokou stabilitu stroje a současně chrání motor před případným poškozením. Pomocí dodaných svorek můžete snadno připojit hadice k plnicím a výstupním otvorům se 4" přípojkami. Vodní čerpadlo STIHL WP 900 je při nasávání vody chráněno sítkem před případnými nečistotami ve vodě. Riziko ucpání čerpadla je velmi nízké a bez problému zvládne nasávat částice až do velikosti 6 mm.
Upozorňujeme, že při odběru vody z povrchových vod je třeba dodržovat místní vodoprávní předpisy.
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motorové čerpadla na čistou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Max. objemový průtok: | 1565 l/min |
| Max. pracovní tlak: | 3 bar |
| Přípojka hadice: | 4 " |
| Váha těla stroje: | 38,00 kg |
| Výkon: | 7,10 kW |
| Typ motoru: | STIHL EHC 705.0 |
| Zdvihový objem: | 252 cm³ |
| Jmenovitý výkon: | 53 |
| CO₂: | 792 g/kWh |
| Max. pracovní otáčky: | 3400 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 4 l |
| Max. kapacita průtoku: | 94 m³/h |
| Max. výška tlaku: | 34 m |
| Max. sací výška: | 6,5 m |
| Šířka zařízení: | 48 cm |
| Výška zařízení: | 52 cm |
| Délka zařízení: | 62 cm |
| Hladina akustického tlaku měřena LpA: | 89 dB(A) |
| Zaručená hladina akustického výkonu LWA: | 105 dB(A) |
| Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

