STIHL SEA 60 L vysavač
Kód: SA040117301Detailní popis produktu
Akumulátorový vysavač mokrých i suchých nečistot SEA 60 L: snadný a flexibilní úklid pro domácnost i řemeslníky
Akumulátorový vysavač STIHL SEA 60 L pro mokré a suché vysávání kombinuje vysoký sací výkon s praktičností. Je vhodný pro mobilní úklid bez připojení k elektrické síti v blízkosti domu, pro čištění interiérů vozidel i pro poloprofesionální použití, např. v řemeslných profesích. Vysavač STIHL SEA 60 L využívá lithium-iontové baterie AK systému STIHL.
Díky certifikaci třídy prašnosti L je SEA 60 L ideální pro odstraňování omítek nebo písku, například v dílnách nebo v rámci renovačních prací. Filtrační prvek z PET lze po opakovaném použití snadno vyprat a znovu použít.
Velký vypínač je snadno dosažitelný a ovladatelný z různých pozic. Pomocí jističe lze přepínat mezi 2 úrovněmi výkonu. Pro hladké podlahy obvykle postačí úroveň 1 s téměř dvojnásobnou dobou provozu na jedno nabití akumulátoru. Stupeň 2 s vysokým sacím výkonem je vhodný pro odolnější nečistoty.
Univerzální hubice a štěrbinová hubice jsou u vysavače STIHL SEA 60 L snadno přístupné, takže můžete snadno a rychle přepínat mezi různými způsoby použití. S 2,2 m dlouhou, otočnou sací hadicí a dvoudílnou sací trubicí dosáhnete i do těžko přístupných rohů.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
STÁLÝ VÝKON BEZ OHLEDU NA ÚROVEŇ NABITÍ AKUMULÁTORU. Výkon spotřebičů jiných značek napájených z akumulátoru se obecně během provozu snižuje s tím, jak se akumulátor vybíjí. To není případ akumulátorového nářadí STIHL se systémem CONSTANT POWER. Díky inteligentní elektronice pracuje Váš přístroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Prachový filtr třídy L
PRO MÍRNĚ NEBEZPEČNÉ PRACHY. Pro minimalizaci rizika pro Vaše zdraví a splnění požadavků na životní prostředí nabízí STIHL profesionální vysavače s prachovým filtrem, který filtruje mírně nebezpečné prachy ve vzduchu. Vysavače prachové třídy L podle IEC/EN 60335-2-69 jsou vhodné např. pro domácí prach a nečistoty jako je písek, omítka. vápno, které vznikají třeba při úklidu budov a dílen.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 0,45 kW
- Aku systém: AK
- Hmotnost: 7,5 kg
- Max. podtlak na konci hadice: 180 mbar
- Objemový proud: 1800 l/min
- Objem nádoby: 12 l
- Vnitřní průměr sací hadice: 32 mm
- Stupeň ochrany: IPX4
- Max. délka nasávací hadice: 2,2 m
- Hladina akustického tlaku: 68 dB(A)
- Výška x šířka x hloubka: 45,2x35x44,1 cm
Základní příslušenství dodávané se strojem





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové dílenské vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Čištění filtru: | Ruční (vytažení a oklepání/omytí) |
| Délka sací hadice: | 2,2 m |
| Objem sběrné nádoby: | 12 l |
| Typ filtrace: | Sáčková |
| Váha těla stroje: | 7,00 kg |
| Výbava: | Adaptér pro elektrické nářadí, Filtr třídy L (lehké prachy), Regulace výkonu |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,45 kW |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. provozní doba baterie AK 20: | 26 min |
| Max. podtlak na konci hadice: | 180 mbar |
| Objemový průtok na turbíně: | 55 l/s |
| Vnitřní průměr sací hadice: | 32 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Šířka zařízení: | 35 cm |
| Výška zařízení: | 45,2 cm |
| Hloubka zařízení: | 44,1 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 68 dB(A) |
| Vícenásobný filtrační systém: | ano |
| Filtrační vložka: | Omyvatelná netkaná textlie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


