STIHL SEA 100 L vysavač
Kód: SA040117311Detailní popis produktu
Akumulátorový vysavač SEA 100 L: snadný a flexibilní úklid pro domácnost, hobby a řemesla
Akumulátorový vysavač STIHL SEA 100 L pro mokré a suché vysávání kombinuje vysoký sací výkon s flexibilní manipulací. Je vhodný pro mobilní úklid bez připojení k elektrické síti při poloprofesionálním použití, např. v řemeslech, ale i v blízkosti domů a pro čištění interiérů vozidel. Vysavač STIHL SEA 100 L využívá lithium-iontové akumulátory systému STIHL AP.
Díky certifikaci třídy prašnosti L je SEA 100 L ideální pro odstraňování omítek nebo písku, např. v dílnách nebo v rámci renovačních prací. PET filtrační vložku lze vymýt a znovu použít.
Velký vypínač je snadno dosažitelný a ovladatelný z různých pozic. Pomocí jističe lze přepínat mezi 2 úrovněmi výkonu. Pro hladké podlahy obvykle postačí úroveň 1 s téměř dvojnásobnou dobou provozu na jedno nabití akumulátoru. Stupeň 2 s vysokým sacím výkonem je vhodný pro odolnější nečistoty.
Univerzální hubice a štěrbinová hubice jsou u vysavače STIHL SEA 100 L snadno přístupné, takže můžete snadno a rychle přepínat mezi různými způsoby použití. S 2,6 m dlouhou, otočnou sací hadicí a dvoudílnou sací trubicí se snadno dostanete i do těžko přístupných rohů.
Použití bez ochrany sluchu
Z důvodu akumulátorové technologie je toto nářadí zvláště vynikajícím řešením v klidových zónách, jako jsou zahrady nemocnic, parky a obytné zóny.
Constant Power
STÁLÝ VÝKON BEZ OHLEDU NA ÚROVEŇ NABITÍ AKUMULÁTORU. Výkon spotřebičů jiných značek napájených z akumulátoru se obecně během provozu snižuje s tím, jak se akumulátor vybíjí. To není případ akumulátorového nářadí STIHL se systémem CONSTANT POWER. Díky inteligentní elektronice pracuje Váš přístroj STIHL s konstantně vysokým výkonem.
Prachový filtr třídy L
PRO MÍRNĚ NEBEZPEČNÉ PRACHY. Pro minimalizaci rizika pro Vaše zdraví a splnění požadavků na životní prostředí nabízí STIHL profesionální vysavače s prachovým filtrem, který filtruje mírně nebezpečné prachy ve vzduchu. Vysavače prachové třídy L podle IEC/EN 60335-2-69 jsou vhodné např. pro domácí prach a nečistoty jako je písek, omítka. vápno, které vznikají třeba při úklidu budov a dílen.
Technické údaje
- Jmenovité napětí: 36 V
- Příkon: 0,5 kW
- Aku systém: AP
- Hmotnost: 7,6 kg
- Max. podtlak na konci hadice: 200 mbar
- Objemový proud: 1920 l/min
- Objem nádoby: 12 l
- Vnitřní průměr sací hadice: 32 mm
- Stupeň ochrany: IPX4
- Max. délka nasávací hadice: 2,2 m
- Hladina akustického tlaku: 69 dB(A)
- Výška x šířka x hloubka: 45,2x35x44,1 cm
Základní příslušenství dodávané se strojem





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové dílenské vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Čištění filtru: | Ruční (vytažení a oklepání/omytí) |
| Délka sací hadice: | 2,4 m |
| Funkce: | Mokré vysávání, Suché vysávání |
| Objem sběrné nádoby: | 12 l |
| Typ filtrace: | Sáčková |
| Váha těla stroje: | 7,60 kg |
| Výbava: | Adaptér pro elektrické nářadí, Filtr třídy L (lehké prachy), Regulace výkonu |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,50 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 29 min |
| Max. podtlak na konci hadice: | 200 mbar |
| Objemový průtok na turbíně: | 55 l/s |
| Vnitřní průměr sací hadice: | 32 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Šířka zařízení: | 35 cm |
| Výška zařízení: | 45,2 cm |
| Hloubka zařízení: | 44,1 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 69 dB(A) |
| Filtrační vložka: | Omyvatelná netkaná textlie |
| Vícenásobný filtrační systém: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


