STIHL Prodloužené nůžky HL 94 C-E
Kód: 42432000024Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Prodloužené nůžky HL 94 C-E
Pro profesionální práci zejména při údržbě vysokých živých plotů, ale i při zemi. Převodovka se sníženou hmotností, s funkcí ECOSPEED pro regulaci otáček při dlouhých pracovních intervalech. STIHL ErgoStart, ve 145° otočná žací lišta, celková délka 242 cm.
Pro zvlášť široké, vysoké nebo dlouhé živé ploty
Klíčové vlastnosti nůžek STIHL HL 94 C-E
- délka 242cm
- nastavitelní lišta ve 145°
- EcoSpeed - regulace maximálních otáček
- nízká hmotnost 4,3kg
Technika STIHL použitá v plotostřihu HL 94 C-E:
- 2-MIX-Motor: Nový 2-MIX motor konstruovaný speciálně pro novou generaci zahradních nůžek. Nízké emise a mnotnost. Vysoký výkon a efektivní práce i při nasazení při postřihu silnějších větví.
- ErgoStart: U STIHL ErgoStart je mezi cívkou se startovacím lankem a klikovou hřídelí přídavná spirálová pružina, které se natahuje proti kompresnímu tlaku na pístu. Je-li síla pružiny větší než kompresní tlak, kliková hřídel se protočí a motor naskočí. Uživatel startuje nářadí pohodlně bez rušivých silových špiček.
- Ruční palivové čerpadlo: Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.
Technická specifikace
- Hmotnost kg 1) 4,3
- Výkon kW 0,9
- Výkon PS 1,2
- Posun cu-in 1,47
- Kapacita cm³ 24,1
- Hladina akustického tlaku dB(A) 2) 91
- Hladina akustického výkonu dB(A) 3) 107
- Objem palivové nádrže fl oz 18,3
- Objem nádrže l 0,54
- Rychlost při Pmax Um 8.500
- 1) Bez vybavení
- 2) K-hodnota podle směrnice 2006/42 / ES = 2,0 dB (A)
- 3) K-Wert nach RL 2006/42/EG = 2,0 dB(A)
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Řezná délka: | 60 cm |
| Váha těla stroje: | 6,10 kg |
| Výbava: | Komfortní verze, STIHL ErgoStart, Prodloužené, Otočná rukojeť |
| Výkon: | 0,90 kW |
| Zdvihový objem: | 24,1 cm³ |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 4000 ot/min |
| CO₂: | 794 g/kWh |
| Vzdálenost zubů: | 34 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 242 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 106 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 6,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 5,4 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

