STIHL FS 38 vyžínač
Kód: 41400122353Detailní popis produktu
FS 38: Lehký vyžínač s motorem 0,65 kW
Jako nejlehčí vyžínač od značky STIHL je FS 38 ideálním základním nástrojem pro majitele zahrad. Vyžínač váží pouhých 4,2 kg a je ideální pro úpravu okrajů trávníku a sekání malých trávníků. Kromě toho můžete s kompaktní a obratnou strunovou sekačkou spolehlivě odstraňovat trávu a plevel z cest a schodů. Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje snadné ovládání, protože všechny ovládací prvky jsou umístěny v jedné ruce. Druhou rukou lze motorový vyžínač STIHL FS 38 přesně vést, a to prostřednictvím obloukové rukojeti. Mezi další přednosti této benzínové strunové sekačky patří motor STIHL 2-MIX, který kombinuje vysoký výkon s nízkou spotřebou.
Pokud ji plánujete používat na zahradě delší dobu, doporučujeme použít jednoduchý nosný popruh, který je k dispozici jako příslušenství. Tento popruh výrazně zvyšuje pohodlí při dlouhodobém používání a šetří svaly a klouby. Vyžínač lze dovybavit také technologiemi STIHL ErgoStart nebo STIHL ElastoStart. Oba systémy zjednodušují spouštění přístroje a snižují množství potřebné síly.
Kruhová rukojeť
VĚTŠÍ VOLNOST POHYBU VE STÍSĚNÝCH PROSTORECH. V úzkých místech, například při úklidu mezi keři, křovinami nebo lavičkami v parku, je všestranný záběr velkou výhodou. Praktická poloha rukojeti umožňuje volný pohyb nářadí a jeho snadné a přesné vedení i ve stísněných prostorách.
Jednoruční multifunkční rukojeť
POHODLNÁ OBSLUHA. Díky jednoruční multifunkční rukojeti můžete stroj snadno a spolehlivě ovládat jednou rukou. Protože jsou v ní integrovány všechny důležité ovládací prvky, je rukojeť vhodná pro praváky i leváky.
Motor STIHL 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 27,2 cm³
- Výkon: 0,65 kW
- CO2: 857 g/kWh
- Hmotnost: 4,1 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 38 cm
- Objem palivové nádrže: 330 cm³
- Délka: 147 cm
- Hladina akustického tlaku: 105-109 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 108 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 8 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 8 m/s²
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Oblouková |
| Váha těla stroje: | 4,10 kg |
| Výkon: | 0,80 kW |
| Vyžínací okruh: | 38 cm |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| CO₂: | 857 g/kWh |
| Objem palivové nádrže: | 0,33 l |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 147 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 94 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 105 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 8 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


