STIHL FS 55 vyžínač
Kód: 41402000523Detailní popis produktu
FS 55: Lehký motorový vyžínač s motorem 0,75 kW a s řídítkovou rukojetí
Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vhodný pro náročné majitele zahrad a umožňuje efektivní sekání větších ploch. Výkonný motor STIHL 2-MIX této benzinové strunové sekačky vyniká nízkou spotřebou. Pro snadnější startování vyžínače je model STIHL FS 55 vybaven systémem STIHL ElastoStart. Ten tlumí výkonové špičky a chrání tak svaly a klouby. Díky jednoruční multifunkční rukojeti dosáhnete na všechny ovládací prvky ovládání motoru jednou rukou. To vám usnadní ovládání, a tím i práci.
Benzínový vyžínač STIHL FS 55 je vybaven robustní obouruční rukojetí. Ergonomická žací rukojeť umožňuje přirozený pohyb vyžínače, a tím podporuje efektivní sečení větších ploch. Při delším používání vyžínače zajišťuje standardně dodávaný nosný popruh lepší rozložení hmotnosti, a tím usnadňuje práci. FS 55 je standardně vybaven žací hlavou AutoCut C 26-2. Sečení s ní probíhá efektivně a rychle. Pokud však chcete sekat například rákos nebo kopřivy, můžete volitelně použít i jiné žací nástroje.
Řídítková rukojeť
Řídítková rukojeť se označuje také jako ergonomická žací rukojeť. Umožňuje při sečení přirozený pohyb vyžínače a dá se snadno nastavit pomocí roubíkového šroubu. U vyžínačů a křovinořezů je řídítková rukojeť vždy nejlepší rozhodnutí, když se mají často vyžínat větší plochy.
Jednoruční multifunkční rukojeť
POHODLNÁ OBSLUHA. Díky jednoruční multifunkční rukojeti můžete stroj snadno a spolehlivě ovládat jednou rukou. Protože jsou v ní integrovány všechny důležité ovládací prvky, je rukojeť vhodná pro praváky i leváky.
Motor STIHL 2-MIX
OBZVLÁŠTĚ ÚSPORNÝ. S motorem STIHL 2-Mix snížíte znečištění výfukovými plyny i spotřebu a tím i provozní náklady. Tento dvoutaktní motor je konstruován s nízkými nároky na údržbu a efektivně využívá palivo i při vysokém výkonu. Jako palivo používejte směs benzínu a motorového oleje. Motor STIHL 2-Mix splňuje přísnou emisní směrnici EU Stage V.
Technické údaje
- Zdvihový objem: 27,2 cm³
- Výkon: 0,75 kW
- CO2: 857 g/kWh
- Hmotnost: 4,9 kg
- Průměr vyžínacího okruhu: 42 cm
- Objem palivové nádrže: 330 cm³
- Délka: 170 cm
- Hladina akustického tlaku: 94 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 108 dB(A)
- Vibrační hodnota vlevo: 6,8 m/s²
- Vibrační hodnota vpravo: 5,6 m/s²
Seznam kompatibilních strunových hlav a kovových nástrojů
Základní příslušenství dodávané se strojem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové vyžínače a křovinořezy |
|---|---|
| Rukojeť: | Řídítková |
| Váha těla stroje: | 4,80 kg |
| Výkon: | 0,80 kW |
| Vyžínací okruh: | 23 cm |
| Zdvihový objem: | 27,2 cm³ |
| CO₂: | 857 g/kWh |
| Objem palivové nádrže: | 0,33 l |
| Délka zařízení bez řezného nástroje: | 170 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 105 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 5,5 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 5,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |


