STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HLA 86
Kód: 48590112933Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HLA 86
Akumulátorové prodloužené zahradní nůžky pro profesionální nasazení při údržbě vysokých a širokých živých plotů. Konstantní zdvih nožů při zatížení, sklopné, ideálně nastavitelné pro stříhání nad hlavou, ze strany a u země, o 115° nastavitelná nožová lišta, velký dosah, oboustranně broušené nože, přepravní délka 180 cm, celková délka 260 – 330 cm. Hmotnost bez akumulátoru 4,8 kg.
Akumulátorové prodloužené nůžky HLA 86: Optimální dosah díky teleskopické hřídeli.
Naše +
![]()
![]()
![]()
![]()
Technická specifikace
-
Jmenovité napětí: 36 V
-
Řezná délka: 50 cm
-
Celková délka: 260-330 cm
-
Hmotnost bez akumulátoru: 4,8 kg
-
Hladina akustického tlaku: 75 dB(A)
-
Hladina akustického výkonu: 94 dB(A)
-
Hodnota vibrací vlevo: 2 m/s2
-
Hodnota vibrací vpravo: 2 m/s2
https://youtu.be/dG-f5V7Bwwg
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HLA 86
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Maximální délka s nástrojem: | 330 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Váha těla stroje: | 4,80 kg |
| Výbava: | Teleskopická násada, Prodloužené |
| Výkon: | 0,29 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,40 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 144 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 33 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Max. délka zařízení s nástroji: | 260-330 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 76 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 91 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,3 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

