STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HLA 66
Kód: 48590112913Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové zahradní nůžky HLA 66
Akumulátorové prodloužené zahradní nůžky pro vysoké a široké živé ploty. Konstantní zdvih nožů při zatížení, sklopné, ideálně nastavitelné pro stříhání nad hlavou, ze strany a u země, o 115° nastavitelná nožová lišta, velký dosah, oboustranně broušené nože, přepravní délka 125 cm, celková délka 205 cm, hmotnost bez akumulátoru 3,8 kg. Doporučená baterie AP 100.
Lehké akumulátorové nůžky.
Naše +
![]()
![]()
![]()
![]()
Technická specifikace
-
Jmenovité napětí: 36 V
-
Řezná délka: 50 cm
-
Celková délka: 201 cm
-
Hmotnost bez akumulátoru: 3,5 kg
-
Hladina akustického tlaku 1) 85 dB(A)
-
Hladina akustického výkonu dB(A) 1) 94 dB(A)
-
Hodnota vibrací vlevo m/s2 2) 3,5 m/s2
-
Hodnota vibrací vpravo m/s2 2) 3,5 m/s2
https://youtu.be/dG-f5V7Bwwg
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde HLA 66
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AP |
| Maximální délka s nástrojem: | 212 cm |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Váha těla stroje: | 3,80 kg |
| Výbava: | Prodloužené, Otočná rukojeť, Nastavitelný úhel lišty |
| Výkon: | 0,29 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,40 kW |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Max. provozní doba akumulátoru AP 200 S: | 144 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 3000 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 33 mm |
| Stupeň ochrany: | IPX4 |
| Hladina akustického tlaku: | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 91 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2,3 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

