Zkracovací pila na kov 305mm,1750W
Kód: LC1230NProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Na ocel, hliník, měď a plasty
- Rychlé a čisté řezání trubek, úhelníků a kabelových svazků
- Všechna kola jsou vybavena kuličkovými ložisky
- Možnost beznástrojového nastavení 0 - 45°
- Příslušenství
- Pilový kotouč (B-09765)
- Inbusový klíč (782210-8)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozbrušovací pily |
|---|---|
| EAN: | 0088381879279 |
| Příkon: | 1.750 W |
| Otáčky naprázdno: | 1.300 min-1 |
| Řezný výkon při 90°: | 115 mm / ¦ 100x100mm |
| Řezný výkon při 45°: | 90 mm/¦ 85x85mm |
| Pilový kotouč (O): | 305 mm |
| Otvor pilového kotouče (O): | 25,4 mm |
| Hmotnost: | 19,3 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 516 x 306 x 603 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
