Zkracovací a pokosová pila 260mm,1500W
Kód: MLS100NProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Robustní konstrukce umožňuje přesné řezání (pokos ± 0,2 mm)
- Pokosové řezy vlevo a vpravo od 0 do 45°
- Elektrická brzda a bezpečnostní vypínač
- Snadné nastavení hloubky řezu
- Otočný stůl nastavitelný doprava a doleva až o 45° s pevnými zarážkami na 0°, 15°, 22,5°, 31,6°a 45°
- Dodávka s 255 mm pilovým T.C.T. kotoučem
- Příslušenství
- Pilový kotouč (B-09014)
- Prodloužení (JM23000127)
- Prachový vak (122523-9)
- Vodorovná svorka (JM23000131)
- Montážní klíč (JM23000130)
- Odsávací adaptér (762001-3)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stacionární pila |
|---|---|
| EAN: | 0088381868174 |
| Příkon: | 1.500 W |
| Otáčky naprázdno: | 4.200 min-1 |
| Řezný výkon při 90°: | 75 x 130 mm |
| Řezný výkon při 45°: | 75 x 90 mm |
| Pilový kotouč (O): | 260 mm |
| Otvor pilového kotouče (O): | 30 mm |
| Hmotnost: | 14,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 610 x 485 x 515 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
