Zemní vrták Procraft GD52 | GD52
Kód: GD52Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Zemní vrták Procraft GD52 je poháněn dvoutaktním motorem o objemu 52cc s výkonem 1.4 kW. Je vhodný pro použití s vrtáky o průměru od 80 do 250 mm a délkou až 1000 mm. Součástí balení je vrták o rozměrech 150x800 mm. Stroj má snadný manuální start a robustní konstrukci. Kapacita palivové nádrže je 1,1 litru.
Hlavní výhody zemního vrtáku Procraft GD52:
- Výkonný motor: 2-taktní, 52 СС, 1400 W.
- Vrták 150x800 mm součástí balení.
- Univerzálnost: Pro průměry vrtáků 80/150/200/250 mm a délky 800/1000 mm.
- Palivová nádrž: Kapacita 1,1 L.
- Snadné startování: Manuální.
- Nízké vibrace: 1,7/2 m/s².
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové jamkovače |
|---|---|
| EAN: | 6972622486965 |
| Objem motoru: | 52 СС |
| Kapacita palivové nádrže: | 1,1 L |
| Hladina akustického tlaku Lpa: | 92 dB(A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 100 dB(A) |
| Vibrace: | 1,7/2 m/s² |
| Pro průměr vrtáků: | 80/150/200/250 mm |
| Délka vrtáku: | 800/1000mm |
| Příkon: | 1400 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
