Zahradní traktor solo by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium + Sestavení a zprovoznění ZDARMA
Kód: 127706Související produkty
Detailní popis produktu
Kupte si traktor bez starostí. My ho sestavíme, odzkoušíme a dovezeme až k vám. Náš odborník vám na místě ukáže, jak stroj ovládat a jak o něj pečovat. Dopravu, zprovoznění i zaškolení od nás dostáváte zdarma – fungujeme pro vás i o víkendech.“
Zahradní traktor solo® by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium s novým designem LED pásků pro denní svícení a inovativní funkcí paměti výšky sečení. Tento stroj německého inženýrství a rakouské výroby je ideální pro zahrady až do 7000 m². Pohání ho výkonný 2-válcový motor Briggs & Stratton Intek 7160 V2 (9,6 kW). Žací ústrojí (95 cm, 2 nože) má 7 poloh nastavení výšky (30-90 mm). Technologie MaxAirflow zajišťuje optimální plnění 310l koše.
Hlavní výhody zahradního traktoru solo® by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium:
- Efektivní sečení díky záběru 95 cm a technologii MaxAirflow pro optimální sběr.
- Inovativní funkce paměti výšky sečení.
- Ovládací prvky pohodlně dostupné ze sedadla řidiče, nožní hydrostat.
- Velkoobjemový sběrný koš 310 l se zvukovou signalizací naplnění.
- Pohodlné a nastavitelné sedadlo (možnost dovybavení područkami).
- Nízkovibrační spolehlivé žací ústrojí.
- Silný a výkonný 2-válcový motor Briggs & Stratton Intek 7160 V2 (9.6 kW).
- LED systém denního svícení.
- Možnost mulčování a široká škála příslušenství (tempomat, chytrý kokpit, el. vyprazdňování koše).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| EAN: | 4003718064773 |
| Záběr: | 93 cm |
| Produktová řada: | PREMIUM pro |
| Typ pohonu: | benzínový |
| Model motoru: | B&S Intek Series 7160 V2 |
| Počet válců motoru: | 2 |
| Objem: | 656 ccm |
| Výkon: | 9.6 kW |
| Počet otáček: | 2600 ot./min |
| Pracovní šířka: | 95 cm |
| Pohon: | nožní hydrostat T3 |
| Elektrický start: | ANO |
| Objem sběrného koše v litrech: | 310 |
| Materiál sběrného koše: | odolná tkanina |
| Typ displeje: | bez |
| Elektrické vyprazdňování koše: | NE |
| Vhodná plocha do: | 7000 m² |
| Výška sečení min./max. v mm: | 30 - 80 |
| Nastavení výšky sečení: | centrálně - 7 poloh |
| Objem palivové nádrže: | 8 l |
| Funkce mulčování: | ANO |
| Boční výhoz: | NE |
| Průměr předního kola v palcích: | 15 X 6.0-6 |
| Průměr zadního kola v palcích: | 20 X 10.0-8 |
| Rychlost vpřed max.: | 11 km/h |
| Rychlost vzad max.: | 4 km/h |
| Typ žacího ústrojí: | dvounožové |
| Uzávěrka diferenciálu: | NE |
| Ukazatel naplnění koše: | ANO |
| Připojovací modul: | AL-KO smart-connect Bluetooth |
| Primer: | NE |
| Světlomety: | LED system |
| Automatický sytič: | NE |
| Rozměr výška: | 117 cm |
| Rozměr hloubka: | 100 cm |
| Rozměr délka: | 251 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
