Zahradní traktor solo® by AL-KO T18-111.4 HDS-A V2 COMFORT + Sestavení a zprovoznění ZDARMA
Kód: 127724Související produkty
Detailní popis produktu
Kupte si traktor bez starostí. My ho sestavíme, odzkoušíme a dovezeme až k vám. Náš odborník vám na místě ukáže, jak stroj ovládat a jak o něj pečovat. Dopravu, zprovoznění i zaškolení od nás dostáváte zdarma – fungujeme pro vás i o víkendech.“
Zahradní traktor solo® by AL-KO T18-111.4 HDS-A V2 COMFORT je navržen pro efektivní a ekologickou péči o velmi velké zahrady až do 10 000 m². Díky funkci bočního výhozu a možnosti mulčování umožňuje rychlou práci a zároveň přirozené hnojení trávníku. Je poháněn výkonným 2-válcovým motorem AL-KO Pro 600 V2 (9,6 kW) s olejovým čerpadlem a filtrem. Extra široké žací ústrojí (110 cm, 2 nože) lze nastavit v 6 výškách (30-80 mm).
Hlavní výhody zahradního traktoru solo® by AL-KO T18-111.4 HDS-A V2 COMFORT:
- Ekologická péče o velké plochy: Boční výhoz a funkce mulčování.
- Extra široký záběr 110 cm pro rychlé sečení.
- Výkonný motor AL-KO Pro 600 V2 (18 HP / 9.6 kW čistý výkon) s dlouhou životností.
- Vysoký komfort: Snadno přístupné ovládací prvky, plynulý nožní hydrostat, pohodlné nastavitelné sedadlo, velký prostor pro nohy.
- Široká kola (18" zadní) pro vynikající trakci.
- Snadná přestavba na zimní provoz.
- Odolné žací ústrojí z ocelového plechu, snadno demontovatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| EAN: | 4003718064919 |
| Záběr: | 110 cm |
| Pracovní šířka: | 110 cm |
| Motor: | AL-KO Pro 600 V2 s integrovaným olejovým čerpadlem a olejovým filtrem pro delší životnost |
| Zdvihový objem motoru: | 586 cm3 |
| Výkon motoru: | 18 HP |
| Čistý výkon motoru: | 9.6 kW |
| Otáčky: | 2700/min |
| Počet válců: | 1 |
| Objem palivové nádrže: | 7 l |
| Maximální rychlost: | 9 km/h |
| Maximální rychlost vzad: | 4 km/h |
| Elektricky start: | ANO |
| Uzávěrka diferenciálu: | NE |
| Automatický sytič: | NE |
| Převodovka: | hydrostatická T3, s nožním pedálem |
| Nožová spojka: | elektromagnetická |
| Kola vpředu/vzadu: | 15" / 18" |
| Počet nožů: | 2 |
| Výška střihu: | 30-80 mm, nastavení centrálně, 6 poloh |
| Pro travní plochy do: | 10000 m2 |
| Boční výhoz: | ANO |
| Mulčování: | ANO |
| Světlomety: | NE, lze dokoupit LED |
| Přední náprava: | ocel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
