Zahradní traktor Solo by AL-KO Easy Pro T 14-86.6 HD-A
Kód: 127818Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Kupte si traktor bez starostí. My ho sestavíme, odzkoušíme a dovezeme až k vám. Náš odborník vám na místě ukáže, jak stroj ovládat a jak o něj pečovat. Dopravu, zprovoznění i zaškolení od nás dostáváte zdarma – fungujeme pro vás i o víkendech.“
Hlavní výhody zahradního traktoru Solo by AL-KO Easy Pro T 14-86.6 HD-A:
- Robustní ocelový rám s C-profilem pro dlouhou životnost
- Hydrostatická převodovka, pohodlně ovládaná nožním pedálem
- Spolehlivé žací ústrojí se 2 noži a záběrem 86 cm
- Kompaktní konstrukce s optimální polohou sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům
- Výkonný motor AL-KO Pro 450 s ozubeným olejovým čerpadlem pro delší životnost
- Elektromagnetická spojka nožů a sběrný koš o objemu 250 l
- Včetně LED světlometů a nárazníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718067187 |
| Záběr: | 86cm |
| Záběr: | 86 cm |
| Motor: | AL-KO Pro 450 |
| Zdvihový objem motoru: | 452 cm3 |
| Výkon motoru: | 7,7 kw |
| Počet válců: | 1 |
| Počet otáček v ot./min: | 2900 |
| Elektrický start: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 6 l |
| Vhodná plocha do: | 4500 m² |
| Výška sečení min./max.: | 30 - 90 mm |
| Nastavení výšky sečení: | Centrálně - 7 poloh |
| Funkce mulčování: | Ano nutno dokoupit |
| Boční výhoz: | Ne |
| Typ žacího ústrojí: | Dvounožové |
| Průměr předního kola v palcích: | 15X6.0-6 |
| Průměr zadního kola v palcích: | 18X8.5-8 |
| Pohon: | Nožní hydrostat T2 |
| Rychlost vpřed max.: | 8,9 km / hod. |
| Rychlost vzad max.: | 4 km / hod. |
| Sběrný koš: | 250 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
