Zahradní traktor solo® by AL-KO T 15-93.3 HDS-A Comfort + Sestavení a zprovoznění ZDARMA
Kód: 127685Související produkty
Detailní popis produktu
Kupte si traktor bez starostí. My ho sestavíme, odzkoušíme a dovezeme až k vám. Náš odborník vám na místě ukáže, jak stroj ovládat a jak o něj pečovat. Dopravu, zprovoznění i zaškolení od nás dostáváte zdarma – fungujeme pro vás i o víkendech.“
Benzínový zahradní traktor solo® by AL-KO T 15-93.3 HDS-A Comfort v novém designu je ideální pro ekologickou péči o velké trávníky až do 7000 m². Díky funkci bočního výhozu a možnosti mulčování umožňuje rychle a snadno pracovat na větších plochách, přičemž posečená tráva slouží jako organické hnojivo. Je poháněn motorem AL-KO Pro o výkonu 8,5 kW s hydrostatickou převodovkou. Šířka záběru dvounožového žacího ústrojí je 95 cm, výška sečení nastavitelná (6 poloh, 30-80 mm).
Hlavní výhody zahradního traktoru solo® by AL-KO T 15-93.3 HDS-A Comfort:
- Ekologická péče o trávník: Boční výhoz a funkce mulčování (pomocí mulčovací záslepky).
- Vysoký komfort: Snadno přístupné ovládací prvky, plynulá hydrostatická převodovka, pohodlné nastavitelné sedadlo, velký prostor pro nohy.
- Široká kola (18" zadní) pro optimální trakci.
- Spolehlivé 2nožové žací ústrojí s kuličkovými ložisky a záběrem 95 cm.
- Jednoduchá přestavba na zimní provoz (např. se sněžnou radlicí).
- Motor AL-KO Pro 450 (15 HP / 8.4 kW čistý výkon) se zubovým olejovým čerpadlem pro delší životnost.
- Odolná ocelová přední náprava.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| EAN: | 4003718064032 |
| Záběr: | 93 cm |
| Pracovní šířka: | 93 cm |
| Motor: | AL-KO Pro 450 |
| Zdvihový objem motoru: | 453 cm3 |
| Výkon motoru: | 15 HP |
| Čistý výkon motoru: | 8.4 kW |
| Otáčky: | 2900/min |
| Počet válců: | 1 |
| Objem palivové nádrže: | 7 l |
| Max. rychlost: | 8 km/h |
| Max. ryhlost vzad: | 3.5 hm/h |
| Elektrický start: | ANO |
| Uzávěrka diferenciálu: | NE |
| Automatický sytič: | NE |
| Převodovka: | hydrostatická, s nožním pedálem |
| Nožová spojka: | elektromagnetická |
| Kola vpředu/vzadu: | 15" / 18" |
| Počet nožů: | 2 |
| Výška střihu: | 30-80 mm, nastavení centrálně, 6 poloh |
| Pro travní plochy do: | 7000 m2 |
| Boční výhoz: | ANO |
| Mulčování: | ANO |
| Světlomety: | NE, lze dokoupit LED |
| Přední náprava: | ocel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
