Zahradní traktor AL-KO Comfort 14-86.6 HD-A
Kód: 114117Související produkty
Detailní popis produktu
Kupte si traktor bez starostí. My ho sestavíme, odzkoušíme a dovezeme až k vám. Náš odborník vám na místě ukáže, jak stroj ovládat a jak o něj pečovat. Dopravu, zprovoznění i zaškolení od nás dostáváte zdarma – fungujeme pro vás i o víkendech.“
S šířkou záběru 86 cm je tento zahradní traktor z kategorie Comfort ideální pro efektivní a rychlé sečení velkých trávníků (vhodné pro až 3500 m²). Zahradní traktor AL-KO Comfort 14-86.6 HD-A je poháněn motorem AL-KO Pro 430 s nízkými vibracemi a výkonem 8,8 kW. Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit v 7 krocích od 30 mm do 90 mm pomocí jediné páky. Odolné ocelové tělo je vybaveno dvěma noži a zajišťuje čistý seč. Sběrný koš o objemu 250 litrů se zadním výhozem snadno plní a vyprazdňuje se jednoduše teleskopickou pákou. Pokud chcete používat volitelnou funkci mulčování, lze tento traktor přestavět bez použití nářadí (číslo dílu: mulčovací klín 127841).
Chytrý tip: Láhev s vodou a mobilní telefon jednoduše uložte do určeného držáku. Extra velké 15" přední a 18" zadní pneumatiky poskytují vynikající přilnavost a plynulý pohyb na jakémkoli povrchu a terénu. Volant s pohodlným uchopením a přehledně uspořádané ovládací prvky nabízejí další pohodlí. Robustní přední nárazník chrání váš traktor. Elegantní LED světla pomáhají za špatných viditelných podmínek.
Hlavní výhody zahradního traktoru T 14-86.6 HD-A COMFORT
- Funkce 2 v 1: sečení a sběr (zadní výhoz s objemem koše 250 l)
- Pohodlná hydrostatická převodovka
- Individuálně nastavitelné, pohodlné, ergonomické sedadlo.
- S LED světlomety pro špatné světelné podmínky a robustním nárazníkem
- Výkonný motor AL-KO Pro 430 s výkonem 8,8 kW
- Přilnavý volant a praktický držák na lahev a mobilní telefon
- Spínání sečení pomocí elektromagnetické spojky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Záběr: | 86 cm |
| Motor: | AL-KO Pro 450 |
| Obsah motoru: | 432 cm³ |
| Výkon: | 12,4 HP, 8.8 kW / 2 600 min-1 |
| Počet válců: | 1 |
| Objem olejové náplně motoru: | 1,2 l |
| Objem palivové nádrže: | 6 l |
| Elektrický start: | Ano |
| Převodovka: | Hydrostatická HydroGear T2 |
| Maximální rychlost vpřed: | 8,9 km / hod. |
| Maximální rychlost vzad: | 4 km / hod. |
| Sečení vzad: | Ano |
| Doporučená plocha: | do 4 500 m2 |
| Záběr: | 86 cm |
| Nastavení výšky sečení: | Centrálně 7 poloh, 30 - 90 mm |
| Žací zařízení: | 2 |
| Zapínání žacího ústrojí: | ANO, elektromagnetická spojka |
| Mulčovací sada: | Není součásti |
| Nárazník: | Ano |
| Sběrný koš: | 250 l, odolná tkanina s plastovým víkem |
| Vyprazdňování koše: | Teleskopická tyč, signalizace zvukovým signálem při naplnění |
| Přední kola: | 15'' x 6-6 |
| Zadní kola: | 18'' x 8,5-8 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
