Zahradní drtič větví nožový Procraft PSL2400 | PSL2400
Kód: PSL2400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: pěchovadlo, záchytný pytel. Příkon (W) 2400 Otáčky (min-1) 4200 Max. tloušťka větví (mm) 40 Objem záchytného pytle (l) 35 Hmotnost (kg) 11,3Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče |
|---|---|
| EAN: | 6973934251654 |
| Napětí: | 220-240 |
| Frekvence: | 50 |
| Příkon: | 2400 |
| Hmotnost: | 11,3 |
| Rýchlosť pri záťaži: | 4200 rpm |
| Max. priemer vetvy (závisí na tvrdosti dreva): | 40 mm |
| Trieda bezpečnosti: | II |
| Stupeň krytia: | IPX4 |
| Hladina akustického výkonu: | 103,8 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku: | 95,5 dB (A) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
